درباره ما

به شرکت صنایع کاریزان، تولید کننده پیشرو در بست های باکیفیت و سایر محصولات خوش آمدید. شرکت ما در تیر 1383 با خط مونتاژ موتور سیکلت شروع به کار کرد و سپس به تولید بست ها در سال 1384 و تولید چرخ موتور سیکلت در سال 1388 گسترش یافت.

در صنایع کاریزان، ما در ساخت بست هایی با کیفیت بالا با استفاده از روش های سخت کاری پیشرفته که معمولا در صنعت یافت نمی شوند، تخصص داریم. اتصال دهنده های ما به گونه ای طراحی شده اند که بالاترین استانداردهای عملکرد و دوام را داشته باشند، و آنها را برای مشاغلی ایده آل می کند که برای کار خود به بست های قابل اعتماد و باکیفیت نیاز دارند. ما همچنین خدماتی مانند آنلینگ، فسفات و سایزینگ و عملیات حرارتی را ارائه می دهیم.

تعهد ما به کیفیت و برتری در هر کاری که انجام می دهیم منعکس می شود. ما فقط از مواد با بالاترین کیفیت استفاده می کنیم و از آخرین فن آوری های تولیدی استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که محصولات ما با بالاترین استانداردهای کیفیت و عملکرد مطابقت دارند. ما همچنین خطوط سخت‌سازی خود را به شرکت‌های دیگر قرض می‌دهیم و به آنها امکان دسترسی به فناوری‌های سخت‌سازی پیشرفته را می‌دهیم که در غیر این صورت ممکن است نداشته باشند.

صنایع کاریزان توسط خانم حکیم پناه مدیر عامل ما و آقای پهلوان مدیر فروش ما هدایت می شوند. تیم ما متشکل از متخصصان بسیار ماهر و با تجربه است که متعهد به ارائه بهترین محصولات و خدمات ممکن به مشتریان خود هستند.

از اینکه صنعت کاریزان را برای اتصال دهنده ها و نیازهای مرتبط خود در نظر می گیرید سپاسگزاریم. ما مشتاقانه منتظر خدمت به شما و ایجاد یک همکاری طولانی مدت هستیم.

تماس با ما 02122218151

  • شنبه تا 4 شنبه : از 8 صبح تا 4 بعدازظهر
  • شریعتی_ بالاتر از پل رومی _ بالاتر از مترو قیطریه _ جنب بانک شهر پلاک ۱۸۴۱_واحد ۱
  • info@carizanin.com

خدمات

محصولات

design and developed by mahd1ar anari

© 2024 Carizan inc.